רפטינג נהר הירדן

זורמים עם חוויות בפארק רפטינג נהר הירדן

איך יודעים שמקום מסוים הוא לא רק אטרקציה תיירותית אלא מותג? באים אל מתחם – רפטינג נהר הירדן ומראה העיניים לא מותיר מקום לספק כי מדובר באחד מאתרי התיירות האטרקטיביים ביותר בצפון בפרט ובישראל בכלל.

במקום מוצע מגוון עשיר של אפשרויות בילוי, לרבות לחובבי הספורט האתגרי. הוא מהווה מקום אידיאלי לימי כיף וימי גיבוש לצוותים ולקבוצות. בני כל הגילים עשויים למצוא בו חוויה  לטעמם.

עשר דקות נסיעה בלבד מראש פינה תביא אתכם אל מה שאי אפשר שלא לכנותו במושג- פיסת גן עדן ירוקה ומרהיבה.

רפטינג נהר הירדן ביום ובלילה

לפני שתתבקשו לתת הסברים שלא יישמעו כתירוצים למי שישאלו אתכם למה הביקור כל כך קצר: ניתן ללון במקום ( בלילה, על הדשא, לאור הכוכבים) במקום המציע מקלחות ושירותים, וכך ניתן למצות את ההיצע העשיר של המתחם גם ביום המחרת.

רפטינג נהר הירדן

ניתן להישאר ללון במתחם רפטינג נהר הירדן

רפטינג נהר הירדן מציע לכם שיט בסירות נהר או בקאייקים. בנוסף, להרפתקנים ולנועזים, בכפוף לגיל המינימאלי המופיע באתר בתחילתה של כל עונה- ניתן לבצע רפטינג סוער והרפתקני בנהר הירדן. ואם לא די בריגוש זה, מוצעת לכם, חובבי האתגרים, אומגת ענק (70 מטר) שתצניח אתכם היישר אל מי הנהר.

ועדי עובדים רבים גילו זה מכבר את הפוטנציאל העצום הגלום במתחם לעריכת ימי כיף וגיבוש לעובדים, המשלבים את המהנה עם המועיל ( הרצאות, סדנאות, פעילויות העשרה ועוד).

רפטינג נהר הירדן – בילוי אולטימטיבי למשפחות

לבד משיט במי הירדן מוצעות לכם במתחם אטרקציות רבות נוספות, מהן המתאימות לזוגות רומנטיים, למשפחות ולקבוצות: טיולי אופניים בתוך הנוף הגלילי הקסום, טיולי ריינג'רים (מיועד ומיוחד להרפתקנים), טיולי ג'יפים המזמנים חוויה רטובה ומהנה במיוחד, ששיאה הוא עצירה בבריכה הטבעית הממוקמת בתך הנוף.

אם לא די בכל אלה- ניתן לשחק בפיינטבול ולשחרר את כל האנרגיות הכלואות בכם בתוך מתחם המאפשר למצוא בו מקומות הסוואה ומסתור מפני ירי כדורי הצבע…

הילדים לא יפסיקו ליהנות במקום והקושי היחיד שאתם עלולים להיתקל בו הוא הקושי לשכנע אותם לסיים…

סביר וטבעי שלאחר הפעילות המאומצת יתקוף אתכם הרעב. מסעדת איסקנדר (כשרה) מציעה לכם בשרים ותבשילי קדירה טעימים. בנוסף, ניתן לקיים במסעדה- בתיאום מראש- אירועים חברתיים, קבלות פנים, מסיבות ועוד.

על מנת להפיק את המיטב ואת המרב משהייתכם במתחם אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות הטופס המקוון לקבלת ייעוץ והצעת מחיר. ניתן ליהנות ממגוון חבילות בילוי מיוחדות לקבוצות. שאלו את נציג השירות לקבלת כל המידע על אפשרויות הבילוי של קבוצות במקום.

About the author

Kate

Leave a Comment