הלוואות לכל מטרה

הלוואות לכל מטרה כמקור מימון לצרכים ולרצונות

בנקים וגופים חוץ בנקאיים מציעים ללקוחות פוטנציאליים הלוואות לכל מטרה. היצע גדול של מציעי הלוואות מאפשר ומחייב עריכת סקר שוק, שבו ייבחנו לא רק הסכומים המוצעים ותנאי ההחזר אלא גם ואולי בעיקר- זהות המבקשים להעניק הלוואה.

יותר מאשר בתחומים רבים, חשוב לקרוא בעיון ובקפידה את  החוזה שאמור להיחתם בינכם, הזקוקים להלוואה או המבקשים לקחת אותה למטרות שונות שאינן בהכרח רק צרכים שאינם סובלים דיחוי, לבין מי שנכונים להעניק לכם. איש מאתנו לא רוצה למצוא עצמו כלוא בתוך חוזה דרקוני רק משום שלא שם לב או לא הבין את משמעותו של סעיף קטן, חבוי, שטמון בו מוקש…

זהירות וחשדנות לפני חתימה על הלוואות לכל מטרה

אף שבתוך תוכם רבים מבינים כי הלוואה אינה מענק, לא פעם בשל הזמינות של ההלוואות והקלות שבה ניתן לקבל אותן, אנשים נענים או למעשה נכנעים לדחפים לא רציונאליים ולוקחים הלוואות מבלי שבדקו באופן מעמיק ויסודי את כושר ההחזר שלהם. בנקים שונים מפתילם לקוחות פוטנציאליים על ידי הצעת הלוואות לכל מטרה, שניתן להתחיל בתשלום ההחזרים החודשיים עבורם חודשים אחדים ואף חצי שנה לאחר החתימה על ההלוואה.  גם במקרה זה, קיימת אשליה לפיה, "אלוהים גדול" ומן הסתם בעוד כמה חודשים מצבנו יהיה טוב יותר. חשוב לציין ולהדגיש כי דחיית הקץ אינה מונעת את בואו…

על מנת לא ליפול ברשת של פיתוי אשר תכרוך סביבכם את חוטיה ותסבך אתכם בתוך פקעת סבוכה – חשוב להתייעץ עם יועצים מוסמכים לנושא הלוואות. בכל בנק תוכלו לקבל ייעוץ כזה. יש יועצי הלוואות בלתי תלויים, כך שאם אתם חוששים שהיועץ בבנק שבו מתנהל החשבון שלכם יעניק לכם ייעוץ מוטה, כמי שמייצג באופן טבעי את האינטרס של הבנק תוכלו להתייעץ עם יועץ השקעות או הלוואות בלתי תלוי.

הלוואות לכל מטרה כקרש הצלה

אף שחובה להידרש לכל הצעה של הלוואות לכל מטרה בזהירות ואף בחשדנות המתחייבת, חשוב לציין כי יש לא מעט לווים, אשר ההלוואה מהווה עבורם קרש הצלה במצבים, שבהם אין להם כסף מספיק לשלם עבור מוצר או טיפול חיוני. לא אחת הלוואה היא ברירת מחדל, אבל היא לאו דווקא בבחינת רע הכרחי אלא טוב אפשרי.

היות שרבים ישמחו להעניק לכם הלוואה לכל מטרה, חשוב לבצע את סקר השוק בקפידה, בסבלנות ולא להתפתות להצעה הראשונה, גם אם היא נראית על פניה כאטרקטיבית ומשתלמת.

About the author

Kate

Leave a Comment