קיה פיקנטו

האם יצא לכם לראות על הכביש רכב מסוג קיה פיקנטו?

ניתן לומר כי ישנם מאות אם לא אלפים של דגמי מכוניות הקיימים בשוק. כמעט כל הזמן יוצא לנו לראות פרסומות המפרסמות מכונית חדשה שעושות לנו חשק להחליף את רכבנו הנוכחי והישן ולהשתדרג ברכב משוכלל ומשופר. אך למרות הפיתויים, קניית רכב הינה עסק רציני ולא פשוט, ולעתים ריבוי אפשרויות עלולות רק לבלבל אותנו. יופי אינו הדבר החשוב ביותר כאשר אנו מחליטים לקנות רכב, וחשוב שיהיה בטוח ואמין לכל אורך החזקתו, כשם שהכביש מאוד מסוכן.

ובכן, אם נרצה רכב שהוא גם בעל מראה יפה ועדכני וגם רכב בעל ביצועים טובים על הכביש, קיה פיקנטו הינה לצורך העניין מכונית אשר עונה על שתי דרישות אלו. את מכונית זו ניתן לראות בשני דגמים, כאשר הראשונה יצאה לאור ב-2004 ולאחר מכן ב-2011 במראה שונה במקצת ובעלת שדרוגים נוספים. מכונית המיני בעלת המראה הספורטיבי מתאימה את עצמה הן לצעירים והן למשפחות כשם שההבטחה של היצרנית היא מה שנקרא-"הגודל לא קובע".

מכונית זו מגיעה ב9 צבעים כאשר גם הם מגיעים בגוונים שונים. נהגים אשר מחזיקים ברכב זה מדווחים על צריכת דלק נמוכה-נושא שהינו רגיש ביותר במדינתו, לאור העובדה שמחירו מתנדנד ונורא יקר בדרך כלל. כמו כן, דיווחים רבים על בטיחות רבה בדרכים ועל אבזור מספק ביותר.

ומה לגבי מחירים? כידוע לכולנו, בין אם מדובר על דגמים ישנים ובין אם חדשים, ככל ששנת הייצור ישנה יותר, כך המחירים ההתחלתיים זולים יותר, ולהיפך. בכל אופן, ההפתעה היא שמחירה של קיה פיקנטו חדשה משנת 2014 נעה החל מ64 אלף שקלים ויכולה לעלות אף פחות באם מדובר על מכונית מיד שנייה. אוטו שכזה הינו אולטימטיבי לצעירים המעוניינים ברכב ראשון או לאלו אשר תקציבם הכספי מוגבל. אם תשוו את המחיר למכונית משפחתית כמו שברולט קרוז היוקרתית, מדובר בהבדל של שמיים וארץ.

היכן אוכל לרכוש קיה פיקנטו?

קיה פיקנטו ניתנת לרכישה הן מאדם פרטי והן מחברות למכירה והשכרת רכבים הפזורות ברחבי הארץ. בשתי הדרכים מומלץ מאוד לבצע סקר מחירים והשוואות של פרמטרים אחרים על מנת לבצע את העסקה המשתלמת והבטוחה ביותר. חשוב מאוד לבצע בדיקות מקיפות לרכב טרם קנייתה כאשר ישנה אפשרות לעשות זאת מטעם החברה עצמה בה הינכם מבקרים או עצמאית.

לפני כל קנייה של רכב מומלץ גם לבצע שיטוט באינטרנט ולקבל את כל המידע על הרכב בו הינכם מעוניינים. מאות אתרי אינטרנט של יצרניות, סוכנויות רכבים ואתרי מידע שימושיים לרכב מספקים את כל המידע הדרוש והחיוני של כל רכב הקיים על הכביש.

About the author

Kate

Leave a Comment