בילבונג

בילבונג : הרשת המובילה לביגוד וציוד גלישה

בין אם אנו מקצוענים בגלישת חופים ובין אם חובבים, חשוב כי נצטייד באביזרים מתאימים ובביגוד תואם לספורט זה, בדיוק כפי שאנו רואים בטלוויזיה או כאשר אנו נמצאים בים. לעולם לא תראו גולש חופים הלבוש בבגד ים ספידו, אלא בבגד ים מתאים המכסה את כל גופו.

ועל מנת לרכוש ביגוד זה או גלשנים, נוכל לקנות באינטרנט או לגשת לחנות המתמחה בכך בקניון הקרוב או באחת מהחנויות ברחבי העיר. בילבונג היא לצורך העניין רשת פופולארית המתמחה בביגוד וציוד גלישה בה תוכלו לרכוש את כל אלו. ובנוסף לכך, בילבונג מייצרת טי-שרטים, בגדי ים לנשים ושאר ביגוד אופנה עדכניים, כפכפים ותיקים לבילוי בחוף הים או סתם ללבוש ביום קיצי או חורפי.

תוכלו לגשת לאחד מסניפי בילבונג בקניונים המוכרים ברחבי הארץ וכן להתרשם מאתר האינטרנט האישי של החברה וממוצריה

בילבונג

בילבונג טורפים את הגלים

לרשת מגוון סניפים ברחבי הארץ מהצפון ועד הדרום, על מנת להיות זמינים לכל רוכש. אם אינכם גרים בקרבה לקניון מסוים או אם אתם מעוניינים לדעת מראש על סניפים קרובים, תוכלו ליצור קשר טלפונית עם החברה או לבדוק את רשימת הסניפים באתר הרשמי של החברה.

כמו כן, באתר של בילבונג מבחר מוצרים למציאה בסניפים על מנת שתוכלו להתרשם מקו האופנה והפריטים אותם היא מייצרת. לכל חולצה, מכנס וכל ביגוד אחר מידע על מידותיו, צבעים וכן מחיר לצרכן. מעוניינים במשהו ספציפי? תוכלו ליצור קשר עם חנויות בילבונג, למסור להם את קוד המוצר והם יבדקו האם מוצר זה נמצא במלאי החנות.

ואם אין למצוא זאת במלאי של חנות מסוימת, תוכלו לברר האם ניתן להזמין זאת מחנות אחרת ולשלוח זאת לסניף הקרוב לביתכם. כאשר הפריט יגיע, ייצרו עמכם קשר טלפונית על מנת לבוא ולקבל את הפריט.

כמובן שמלבד ביגוד תוכלו לרכוש ציוד גלישה וסקייט מקצועי בצבעים ססגוניים, בעיצובים שונים ובגדלים שונים. גם במקרה זה תוכלו להיכנס תחילה לאתר האינטרנט של בילבונג ולהתרשם ממבחר הגלשנים והסקייטבורדים.

הרשת מציעה לכל אורך השנה ובמיוחד בסופי עונה מבצעים והנחות מיוחדות, וכן הנחות בלעדיות לחברי המועדון שלה. כמו כן, מבצעים רבים לבעלי כרטיס אשראי מסוים. על מנת להתעדכן ראשונים, תוכלו להירשם לרשימת התפוצה של בילבונג ולקבל זאת למייל האישי שלכם.

About the author

Kate

Leave a Comment