באלי באגי

באלי באגי- כיף וגיבוש לכל הגילאים

בכל פעם שיש פסק זמן מהעבודה או מהלימודים, כשיש חג או כשמגיע סוף השבוע, אפשר לצאת מהשגרה ולעשות משהו יוצא דופן. אם אתם רוצים להישאר בארץ בחופשה שלכם, יש מגוון רחב של מקומות בילוי ואטרקציה בכל רחבי הארץ. במקומות האלו תוכלו להעביר שעות על גבי שעות של כיף גדול.

יש אטרקציות שאפשר לעשות רק בעונות מסוימות ויש כאלה שאפשר לעשות לאורך כל השנה. טיולי טרקטורונים הם אטרקציה מהסוג השני, הלא ישראל היא מדינה שטופת שמש גם בחורף. היות וכך, לא משנה מתי אתם בחופש ורוצים לשבור את השגרה, תמיד תוכלו לעשות את האטרקציה הזו. הטיולים האלו מתאימים לכל הגילאים כמעט וגם להרכבים שונים, כולל זוגות, משפחות ועוד. אם זה משהו שמעניין אתכם, בצפון הארץ יושבת לה חברת באלי באגי שמציעה ימי כיף וגיבוש לכולם!

באלי באגי

באלי באגי לאוהבי שטח

באלי באגי – מי את?

באלי באגי היא חברה של טיולי טרקטורונים הנמצאת במושב רמות נפתלי. היא מציעה טיולים על רכבי באגי זוגיים, שזה כמו טרקטורונים אבל הרבה יותר טוב כיוון שהבאגי כולל 2 מושבים צמודים זה לז,; זאת לעומת טרקטורונים שהמושבים שלהם הם אחד מאחורי השני. ברכבי הבאגי אפשר להשיג הנאה גדולה מבלי לוותר על הבטיחות. היכונו להרפתקה מיוחדת במינה ומלאת אדרנלין, תחת שמי ישראל.

חברת באלי באגי מפעילה טיולי שטח אתגריים שבמהלכם אפשר לראות את הסביבה ולהתחבר לטבע, עם החברים או המשפחה. הנסיעה תאפשר לכם לראות את הנופים היפים של ישראל והנוף הירוק של רמות נפתלי. בנסיעה הזו, כל רגע יהיה חוויה מרגשת ומעצימה.

יום כיף וגיבושלקבוצות

לא משנה בני כמה אתם או אם אתם מגיעים כזוג, משפחה או עובדי חברה, כולכם יכולים להזמין את חבילת הטיול האתגרי שמתאימה לכם. באלי באגי היא חברה בעלת ניסיון עשיר בתחום הפקת ימי גיבוש ותוכל לייעץ ולעזור לכם לבחור את מה שנכון לכם.

במידה ואתם רוצים לתת לעובדים שלכם יום כיף, עם חברת באלי באגי אתם בידיים טובות. לחברה יש ניסיון רב בהפקה של ימי גיבוש ללקוחות עסקיים והיא יכולה להציע לכם ולעובדים שלכם את הדרך הכי טובה לשבור את השגרה ולחדש אנרגיות.

מי שמגיע ליום כיף בבאלי באגי מקבל כיבוד ושתייה כדי להתחיל את היום כמו שצריך. אחר כך יוצאים למסע שכולל שבילים מרהיבים ביופיים. השיא של המסלול הוא פסגה שממנה אפשר להשקיף על עמק החולה, החרמון ורמת הגולן. יש יותר מושלם מזה?

About the author

Kate

Leave a Comment